מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

תעלות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג אוויר הן אחד מפלאי המודרניזציה והן שיפרו ומשפרות את איכות החיים בבית או במקום העבודה במידה משמעותית. רבים מאתנו לוקחים אותן כמובן מאליו ולפעמים שוכחים שעל מנת שהן יפעלו ביעילות ובחסכוניות מושקעת מחשבה רבה. כיום ישנם פיתוחים טכנולוגיים רבים בתחום אשר נותנים מענה לכל צורך או מטרה. כאשר מדובר בצרכים תעשייתיים עולה הצורך במערכת כמה שיותר יעילה ואפקטיבית, או אז יש להשתמש בתעלות מיזוג אוויר המתאימות לתעשייה.

תעלות מיזוג אויר מסחריות 

כאשר רוצים לקרר או לחמם חללים מסחריים יש לקחת בחשבון את גודל המבנה, גובה התקרה, אזורים אשר דרכם יכול להיכנס קור או חום ועוד. ברוב המקרים רצוי לתכנן ולהתאים מערכת אשר תיתן מענה פרטני ותוכל לעמוד בעומס הנדרש. כאשר רוצים פתרון חסכוני, איכותי וכמה שיותר יעיל לא פעם כל שצריך לעשות הוא לבחור את תעלות מיזוג האוויר הנכונות עבור המשימה. זאת תוך שנעזרים בשירותיה של חברה מקצועית אשר תוכל לסייע לכם לבחור בתעלות מבודדות, בעלות יכולת תמרון, גמישות מקסימלית והעברת אוויר יעילה.

סוגי תעלות מיזוג אוויר

ישנם סוגים שונים של תעלות מיזוג ולאחר פגישה עם יועץ מיזוג אוויר תוכלו לעמוד על ההבדלים ולבחור בסוג המתאים ביותר. בין הסוגים הנפוצים:

  • שרוול שרשורי – מדובר בסוג הנפוץ ביותר הן בשל המחיר והן בשל נוחות העבודה וההתקנה. תעלות אלו, כשמן כן הן, כוללות שרוול גמיש ובעל יכולות בידוד מרשימות. הן מבודדות לחות וחסינות בפני חום. העובדה שתעלות אלו הנן גמישות מאפשרות את שילובן בכל חלל או מתחם ונעשה בהן שימוש באחוז גבוה מכלל ההתקנות.
  • תעלות פח – מלבד השרוול שרשורי, ישנו סוג נוסף של תעלות, אלו הן תעלות פח. יתרונן בא לכדי ביטוי בכך שמיוצרות מחומר גלם עמיד ולא מתכלה, ועל כן בכוחן לשמש אתכם לאורך זמן. כמו כן ניתן להזמין אותן כמעט בכל אורך ורוחב בהתאמה אישית לדרישות הקירור ולצרכים המשתנים. תעלות פח מתאימות לשימוש בעיקר במקומות חשופים, כמו למשל על גגות בניינים או במידה וקיימת דרישה להנמכת התקרה.
  • תעלות פח עגולות – תעלות אלו מתאימות גם הן לתחום מיזוג האוויר המסחרי ויתרונן בכך שהן סגורות בצד אחד, כך שהאטימה הנה מקסימלית. התעלות מותקנות באמצעות עוגנים כך שהתוצאה מאוד עמידה, קשיחה וחזקה. מלבד היעילות, תעלות אלו הרבה יותר דקורטיביות לעומת הסוג המלבני ועל כן לא פעם הן משמשות באזורים חשופים ומיוצרות ממיטב החומרים.

    תעלות מיזוג אוויר יכולות להשפיע הן על יעילותן של המערכות והן על הנראות של החלל. כדי למצוא את הפתרון האופטימלי עבורכם צרו עמנו קשר ותאמו פגישת ייעוץ, נשמח לעמוד לרשותכם.

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן