מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

שירות לקירור תעשייתי

חדרי קירור ומקררים תעשייתיים נמצאים כמעט בכל מקום בענפים רבים ולא רק בעסקי המזון. אנחנו מוצאים אותם במפעלים כימיים, בתעשייה על ענפיה השונים, בחדרי תרופות, בבתי מרקחת, בבתי חולים ומרפאות ועוד. בכל מקום שבו יש צורך בשמירה על טמפרטורה נמוכה כדי לאחסן מזון, תרופות, חומרי גלם ותוצרים שלהם, שם תמצאו חדרי קירור ומקררים תעשייתיים משוכללים בתצורות שונות. מקררים אלה נבדלים לא רק בגודל וביכולת הקירור שלהם אלא גם בתחזוקה השוטפת הנדרשת להם כדי לשמור על המנוע והמדחס, מנגנון פיזור הקור ושמירה על טמפרטורה אחידה ואינה משתנה. לצורך כך הקמנו שירות קירור שדואג לתיקון מקררים תעשייתיים וחדרי קירור.

טכנאי מקררים תעשייתיים

מקררים תעשייתיים אנחנו מוצאים גם לצורך תצוגה וגם בחדרים אחוריים של מפעלים או בתי אוכל ומפעלי מזון. המקררים נבדלים זה מזה בגודל שלהם ובתצורה שלהם אבל דומים בהיקף העבודה העצום שמוטל עליהם. הם חייבים לשמור על טמפרטורה שמתאימה למזון או לתרופות ומוצרי קוסמטיקה, וחלקם אפילו חייבים להיות בעלי טמפרטורה שונה מאזור לאזור. הרגישות של המנגנון שמקרר את האזורים האלה במקרר חייבים לפעול כל הזמן ללא הפסקה משום שאין שום עסק שיכול להרשות לעצמו תקלה אחת קטנה שתגרום לאובדן מוחלט של כל הסחורה במקרה הטוב, או תפגע גם במי שצורך אותה מקולקלת במקרה הרע, לפני ששמים לב לכך. הטרמוסטט חייב להיות מדויק ולכן שירות אמין של תיקון מקררים תעשייתיים חייב להיות זמין כל הזמן בכל רחבי הארץ, ולמצוא את התקלה מידית.

טכנאי חדרי קירור

חדרי קירור נמצאים במקומות שבהם מכינים מזון או מוצרים מחומרים שמחייבים קירור כל הזמן. כאן זה אפילו קריטי משום שלא רק האחסון נעשה שם אלא חלק מתהליכי הייצור. הבקרה של הטמפרטורה חייבת להיות מדויקת והתקלות אפסיות. לצורך זה, תיקון חדרי קירור על ידי טכנאים מקצועיים ובעלי ניסיון עומדים לשירות כל הלקוחות שרוצים לבנות חדר קירור או לתקן אותו ולדאוג לכך שהציוד האמין ביותר מכנית יעמוד לרשותם. במקומות כאלה חדרי הקירור חייבים לפעול בצורה שוטפת ויומית מבלי להיכשל ומבלי להתקלקל. לצורך זה משתמשים במנועים ובמערכות המכניות והדיגיטליות מהחברות המובילות בעולם, שמבטיחות מינימום תקלות ובלאי כדי למלא את תפקידם בצורה בטוחה ואמינה.

הפרויקטים שלנו:

שירות לקוחות זמין ונגיש תמיד

בגלל החשיבות של שירות תיקון מקררים תעשייתיים ותיקון חדרי קירור ללקוחות בענפי התעשייה השונים הטכנאים שלנו זמינים ונגישים תמיד, על מנת למנוע הפסדים ונזקים.
חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן