מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

מזגן VRF

מערכות מיזוג אוויר VRF הן המערכות המתקדמות ביותר שיש בימינו ולמעשה חוסכות כסף רב למרות ההתקנה שיותר יקרה בממוצע ממערכות אחרות. אם עדיין לא התקדמתם למזגני VRF חדישים זה הזמן ללמוד כיצד הם תורמים לכל מקום בו הם מותקנים בצורה ייחודית ומתקדמת.
 

מהי מערכת VRF

  • מערכת ה-VRF מורכבת ממספר מערכות מיזוג אשר מפוזרות ברחבי הבית ומחוברות כולן ליחידת שליטה אחת. כל מערכת מיזוג אוויר מותאמת לחלל בו היא נמצאת מבחינת גודל, מראה, תפוקה ופיזור אוויר. בשונה ממערכות אוורור פחות מתקדמות, האוויר אשר נשאב אל המערכת הוא אוויר מהחלל בו נמצאת מערכת המיזוג, כך נוצר מיזוג יעיל יותר, מהיר יותר ונעים יותר. באמצעות המערכת ניתן להפעיל כל יחידה בנפרד לפי הצורך וכן להתאים לכל יחידה את הטמפרטורה הרצויה.

  • שליטה מלאה במערכת – מערכת VRF הינה מערכת חכמה ודיגיטלית, כל מערכות המיזוג בבית למעשה מחוברת למערכת בקרה אחת. באמצעות מערכת הבקרה המתקדמת ניתן לשלוט באופן מלא על פעולות המזגנים בבית. ניתן לבחור תוכנית פעולה יומית למזגנים וכן להתאים לכל מזגן בנפרד את הטמפרטורה הרצויה. במערכות מתקדמות ניתן אפילו לשלוט במזגן באמצעות האינטרנט וכך להנות ממיזוג חכם בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

  • מערכת חסכונית באנרגיה – מערכת VRF היא מערכת חסכונית באנרגיה, באמצעות טכנולוגייה ייחודית ניתן לייעל את עבודת המיזוג וכך לשמור על נצילות גבוהה בתפוקה מזערית. באמצעות מדחסי אינוורטר חכמים וכלים דיגיטלים מתקדמים ניתן להשיג מיזוג אוויר אידיאלי ולשמור על חסכון באנרגיה ובחשמל.

  • התקנה מודולרית של המערכת – במערכת VRF ניתן לחבר מספר יחידות פנים, מכול סוג שתרצו, ליחידה חיצונית אחת. המערכות הפנימיות מחוברות למערכת החיצונית באמצעות צינורות נחושת דקים, המערכת מאפשרת את ההתקנה בלי צורך בהנמכה של תקרות או הכנה נוספת. באמצעות התקנה המודולרית ניתן בעת תקלה להוציא בידיוק את הרכיב התקול ולהחליפו בקלות רבה, מבלי צורך לפרק את כל המערכת ולהשבית את מזגני הבית.

מה היתרונות של מערכת מיזוג אוויר VRF?

  • חסכוני- הדבר המשמעותי ביותר בהתקנת מזגן VRF הוא החיסכון העצם שניתן לחסוך באמצעותו עשרות אלפי שקלים לאורך מספר שנים. בכל הפעלה נחסכים עד 50 אחוזים מעלויות ההפעלה בזכות הפעולה היעילה של המדחס.

  • טמפרטורה אחידה- מזגן VRF הופך את האווירה לנעימה מאוד ללא קפיצות טמפרטורה וללא לחות גם בחללים גדולים מאוד. הסלון, המטבח, החדרים בבית וגם בקומה השנייה, אווירה אחידה יוצרת איכות מיזוג חדשה.

  • שחיקה מזערית- פעולתו היעילה של המדחס לא מתבטאת רק בחיסכון בעלויות ההפעלה אלא גם בתחזוקתו. המדחס נשחק פחות, הלקוחות מרוויחים מדחס לאורך שנים רבות יותר.

  • שקט- המזגן מרעיש ואי אפשר לישון איתו בלילה? מזגן VRF פועל בצורה שקטה וגם במקומות גדולים בהם יש צורך בקירור נרחב, ההפעלה לא תורגש כמעט בכלל.

  • עיצוב- במקום להתקין מזגן עצום שיכער את העיצוב, מזגן VRF מעלה את הסטנדרט גם בנוגע להשתלבות בעיצוב הקיים עם תעלות לא מורגשות לפתרונות דקורטיביים מתקדמים.

איך מערכת VRF פועלת?

מערכות אלה נחשבות לחסכוניות מבחינת ניצול האנרגיה בבית ומנתבות בצורה מדויקת את הטמפרטורה באזורים שונים במרחב הבית.

כל גדולתו של מזגן VRF נובע מיתרון אחד בולט והכרחי והוא בפעילות המדחס. בעוד מדחסים אחרים במערכות מיזוג שונות פועל במרץ כדי להגיע לטמפרטורה הרצויה ולאחר מכן נח, טכנולוגיית האינוורטר של מערכות VRF דואגת שהמזגן ימשיך לפעול באופן רצוף בלי עליות משמעותיות בפעולה שלו דבר שמביא לבזבוז חשמל ניכר.

אנו במילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ מציעים לכם עוד היום להתרשם ממערכות מיזוג ואוויר VRF כדי שתתחילו לחסוך כבר ממחר! אנו מתקינים, מתחזקים, ממליצים ומסבירים על המערכת המתאימה ביותר עבורכם ואתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

הצטרפו להיות חלק מחברה מובילה-

מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה
073-7815959

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן