מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

מערכות שחרור ופינוי עשן

אנחנו יכולים להיות מוכנים למקרי חירום רבים אך דווקא השריפה יכולה לתפוס אותנו לא מוכנים. בשריפה הנזק יכול להיות כבד לא רק לרכוש אלא לחיי אדם רבים כיוון שהעשן לא מרחם על אף אחד. כיום יש מספר מנגנוני הגנה שגם מעוגנים בחוק וחשובים להצלת חיים בשריפה הבאה.
 

מהן מערכות שחרור עשן ומדוע הן חיוניות?

מערכות לשחרור עשן הן הכרח של המציאות כיוון שבכל מקום יכול לפרוץ שריפה. החוק מתייחס אליהן בחומרה כאשר ישנן תקנות מאוד ברורות אלו מערכות צריכות להיות מותקנות והיכן כאשר מעבר לחובה לפי החוק כל אחד צריך להפנים היטב מדוע הן כה משמעותיות. במקרים של שריפות מה שהורג את האנשים שנלכדים בה היא לא האש, שלעתים לא מגיע אליהם, אלא העשן, שמתפשט בכל המבנה ובסוף מגיע לכולם, גם אלו שמוציאים את ראשם מחוץ לחלון וממתינים לעזרה. מערכות שחרור עשן מסלקות את העשן בצורה אינטנסיבית וכך מצילה חיים.
מערכות שחרור עשן

איך מערכות שחרור עשן פועלות?

שחרור עשן קבוע

רפפות ופתחים קבועים הן מהמערכות הכי אסתטיות ולמעשה הן נשארות קבועות במפעל או במוסד. למעשה מדובר על פתחים שמצד חד לא פתוחים לחלוטין אך מצד שני מספיק גדולים כדי שהעשן יעבור בהם באופן טבעי. הפתחים הללו יכולים להיות בגובה של חלון רגיל או גבוה בתקרה בהתאם למבנה.

חלונות עשן אוטומטיים

אם אין יכולת או רצון שהחלונות יהיו פתוחים כל הזמן ניתן להתקין חלונות אוטומטיים שייפתחו כשגלאי העשן מתריע על עשן שמתפשט בחדר או במקום אחר במבנה. חלונות אלו מונעים על ידי מנוע חשמלי ועל ידי גלאי חום או עשן הפתיחה שלהם מיידית.

כיפות עשן

אם יצא לכם להיכנס למבנה גדול וגבוה ולראות כיפה גדולה בחלק העליון יש סיכוי שזה לא רק עניין דקורטיבי אלא מדובר על כיפות עשן שיכולות להיפתע. כיפות אלו יכולות להיות אטומות לאור או שקופות והן כלים יעילים מאוד לשחרור העשן אם כי לא תמיד הדבר מתבקש בעיצוב או אפשרי בפועל.

מפוחי עשן

במקום לתת לעשן לצאת באופן טבעי ניתן לזרז את היציאה שלו על ידי מפוח חזק שיבצע סירקולציה מהירה של האוויר. כך האוויר מתחלף מהר והעשן יוצא החוצה תוך כמה דקות עד לכיבוי השריפה.

מה היתרונות במערכת שחרור עשן?

  • מערכת שחרור עשן מכילה מפוח שמסלק את העשן בכוח רב. המפוח פועל בעזרת חיישני אש ממש כמו גלאי העשן אך בניקוד לגלאי העשן שמפעיל את ה-ספרינקלרים, הגלאי מפעיל מפוח גדול שממקום באחד הקירות במקום ושואב את העשן בכוחות עצומים. שאיבת העשן גורמת לעשן להסתלק החוצה, האזור יותר מאוורר וגם אם הוא לאנ קי לגמרי
    מעשן, הנוכחים במקום יכולים לנשום בצורה יעילה יותר ומסוכנת פחות
  • מערכת שחרור עשן גם מכילה מנגנונים לפתיחה אוטומטית של החלונות. גם אם יש חלונות שיכולים להיפתח באופן ידני, בעת שריפה הם עלולים להיות חמים מאוד או שהאנשים שנוכחים בחלל כלל לא יצליחו למצוא אותם, מה שבמקרים רבים יכול להיות מציל חיים. יש חלונות שכלל לא נפתחים בשגרה היום יומית אך המנוע של המערכת יכול לפתוח אותם בקלות ובמהירות.
  • המערכת מתאימה לכל מגזר, המגזר הפרטי, העסקי וגם התעשייתי. מערכת שחרור עשן מצילה חיים בכל מקום בין אם מדוב בשטח קטן כמו בית פרטי או דירה, לבין שטח עצום כמו מפעל או
 

אנו במילניום קירור ומיזוג אוויר בע"מ מספקים את כל מה שאתם צריכים למפעל, לבית ולעסק וזה כולל את מערכות שחרור העשן הטובות ביותר שתוכלו למצוא בשוק. אצלנו תקבלו את הטוב ביותר במחירים המשתלמים ביותר שתוכלו למצוא ואתם מוזמנים להיכנס למשפחה הגדולה שלנו עוד היום! פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא!

 

הצטרפו להיות חלק מחברה מובילה-

מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה
073-7815959

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן