מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

מערכות מיזוג אוויר

הבחירה במערכת המיזוג לבית היא בחירה חשובה, כאשר סוגי מערכות מיזוג אוויר שונים מוצעים בהתאמה לחללים שונים. חשוב לדעת כי מערכות מיזוג אוויר ביתיות אשר מטרתן חימום או קירור החלל אינן דומות למערכות מיזוג תעשייתיות אשר נדרשות לשליטה בטמפרטורה קיצונית לעתים דוגמת קירור חדרי מחשבים ושרתים או שמירה על טמפרטורה מבוקרת קיצונית במפעלי מזון.

 

קיימים מספר סוגי מערכות מיזוג אוויר מרכזיות, בהתאמה לצורך ולתקציב:

מזגן חלון – מזגן חלון בדומה לשמו, הוא יחידת מיזוג היושבת על גבי חלון קיים או פתח ייעודי שנחצב לצורך זה, המזגן מיועד לקירות חיצוניים בלבד, שכן החלק המופנה לצד החיצוני הוא החלק הפעיל והעובד של המזגן ופולט חום ורעש, ואילו חלקו המופנה אל החדר פולט אוויר קר או חם בהתאמה. מדובר בסוג מיושן למדי של מזגנים, אשר אינם מובילים לא בהיבט הדקורטיבי ולא בהיבט איכות המיזוג, יחד עם זאת מדובר במזגנים עמידים מאוד במחיר נוח.

מזגן מפוצל – המזגן המפוצל הוא קפיצת דרך נוספת בתחום המזגנים ממזגני החלון, ולמעשה יושב בחלל אחד אך בעל יכולת וגישה לשני חללים. מזגן חלון יכול לשבת בסלון הביתי על גבי קיר הגובל עם חדר שינה ולתת מענה לשניהם גם יחד, באמצעות פתח תריס שנקבע בקיר הגובל בין השניים. מזגנים אלו בדרך כלל ממוקמים נמוך ומהווים מזגן רצפתי קבוע.

מזגן מיני מרכזי – מערכת מיזוג הכוללת יחידת מאייד המותקן מחוץ לבית (במסתור כביסה, מרפסת או תלוי כנגד קיר חיצוני) ויחידת מעבה המותקנת בתוך הבית. המזגן בנוי על טכנולוגיית צינורות בהן מועבר האוויר ויוצא באמצעות פתחים המותקנים בחלקם העליון של החללים. מדובר במערכת שקטה במיוחד, יעילה ואסתטית, שכן כל הצינורות והמעברים מוסתרים מעין. חסרונה הוא בעלויות האחזקה ובצריכת האנרגיה המוגברת.

מזגן עילי – מזגן עילי קיים במספר וריאציות ומשמש גם כמערכת מיזוג מרכזית מלאה, הניתנת לשליטה בכל חדר וחלל בנפרד. המזגן ממוקם כשני מטרים מעל הרצפה ומפזר קור מלמעלה למטה, אינו מפריע או גוזל מקום ובעל יחידה חיצונית שקטה. המזגן ניתן לפיצול באמצעות צינורות מעברי אוויר מוסתרים ויכול לשמש כמזגן לחלל אחד או יותר, על פי צורך והתאמה, בהתאם לכוח המזגן ולאופן ההתקנה.

מזגן נייד– מבין כל סוגי מערכות מיזוג אוויר המתקדמות המזגן הנייד אינו תופס פלח שוק ניכר, וזאת למרות שביחידה ניידת אחת הוא מספק את כל היתרונות האפשריים: קירור או חימום של חללים במהירות, חיסכון אנרגטי ונוחות שימוש. בבתים בהם חיים בודדים או זוגות מדובר בפתרון כלכלי שכן אין צורך בפתרון מיזוג לדירה כולה וניתן לנייד את המזגן בין החדרים על פי צורך.

 

מערכות מיזוג אוויר ביתיות

הקיץ בפתח, כמו כל שנה מתחילים להרגיש את הטמפרטורה עולה והימים הופכים לחמים יותר ויותר. בכדי לשרוד את הקיץ הישראל חשוב לוודא שיש לכם בבית מערכות מיזוג וקירור. השנה ניתן למצוא בשוק מערכות דיגיטליות ומתקדמות יותר מאי פעם. אחת המערכות המתקדמות ביותר טכנולוגית לקירור או חימום של הבית הינה מערכת VRF. מערכת VRF היא מערכת שקטה, יעילה וחשוב מכל נוחה לתפעול שיכולה להתאים לכל בית.

הקיץ אתם הולכים להנות ממיזוג ברמה הגבוה ביותר

אם אתם רוצים להנות ממיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית שתוכל לספק לכם מערכת VRF חדשה ואיכותית. אחת החברות המובילות בישראל להתקנת מערכות VRF הינה חברת מילניום קירור מיזוג אוויר. לחברת מילניון קירור מיזוג אוויר יש שנים של ניסיון בתחום, החברה יכולה לספק ללקחותיה התקנה של כל מערכת ה-VRF. מערכת VRF הינה המערכת המתקדמת ביותר בשוק בתחום זה, באמצעות מערכת דיגיטלית למיזוג אוויר תוכלו להנות מקיץ נעים וקריר בצריכת אנרגיה נמוכה מתמיד.

הצטרפו להיות חלק מחברה מובילה-
מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה073-7815959
מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה073-7815959
חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן