מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

מיזוג אויר תעשייתי ופרטי

מערכת מיזוג אוויר תעשייתית פועלת בצורה מאסיבית יותר מאשר מזגנים רגילים שנמצאים בבתים.

בעקבות העומס והתפוקה שצריכים המזגנים הללו לספק, ניכר כי הם חשופים יותר לנזקים פוטנציאליים. עם את, ראוי לציין שמרבית המזגנים ניתנים לתיקון בצורה פשוטה (היות והמרכיבים מעוצבים בצורה קל לפירוק). הבחירה בחברת מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ תספק עבורכם את המזגן הרצוי, באיכות הגבוהה ביותר. על כך יעידו המאפיינים הבאים:

 

ערך – בנייה של מערכת מיזוג אוויר תעשייתית איננה תהליך זול. עם זאת, לקוחות רבים מבקשים להתאים את המזגן למבנה בו מצוי העסק, הן מבחינת מידות והן מבחינת עיצוב אישי. אין ספק כי התקנת מערכת מיזוג אוויר איכותית עשויה לתרום לערכו של העסק, ולהביא לייחודיות אשר לא ניתן למצוא במקומות אחרים. תוספות שונות למזגן עצמו (בעיקר רכיבים טכניים וכן הנחיות תחזוקה) מאפשרות אפשרויות שימור נרחבות של המצב התקין של המוצר.

איכות החומרים – על מנת לדאוג למזגן שיפעל לאורך זמן, ובצורה תקינה ובטיחותית, יש לוודא כי המזגן עצמו מורכב מחומרים איכותיים ועל-פי תקנות סביבתיות שעגונות בחוק. ניכר כי מוצרים מסוג זה צריכים, עוד בשלב התכנון המוקדם, להיות מעוצבים במידה כזו שתצמצם בצורה משמעותית נזקי קרינה פוטנציאליים עקב תנועה וגלי חום מורחבים במשטחים עצמם. חברתנו איננה מתפשרת באיכויות החומרים ושמה דגש רב על בטחון לקוחותיה בשימוש במזגן.

הצגת העסק – לכל בית עסק שהוא אין הזדמנויות רבות מדי למשוך לקוחות. אמנם עולם האינטרנט מאפשר יצירת אתרים מושקעים, אולם לקוחות רבים מעדיפים את ההגעה המוחשית לחנות עצמה. מערכת קירור שנראית מרושלת ואשר לא הושקעה בו מחשבה רבה תרחיק את הלקוחות מהחנות, שכן אמינות העסק תיפגע בעיניהם. לקוחות אלה עשויים לחשוב שאיכות מוצריו ורמת השירות של העסק תהיינה בהתאם.

עקביות – לקוחות מצפים מחנויות מוכרות, בייחוד כאלה שהם מכירים ומצפים לחזור אליהן בעתיד, לגלות שירות עקבי ומדויק בכל תחום – החל מכניסת הלקוח לחנות ועד ליציאתו. לכן, חשוב מאוד שחנויות רציניות אשר מעוניינות להציג את רמת איכותן ללקוח, בין אם מדובר בחנויות חדשות או בחנויות וותיקות, יפעלו באותה צורה ולפי נהלים זהים בכל אספקט שביכולתן, ובכלל זה באספקת מערכות מיזוג אוויר באיכות גבוהה. חברתנו שומרת על כלל האספקטים הללו ברמה מקצועית ואחראית.

מערכות מיזוג אוויר - מילניום

בחירה בחברת מילניום קרור מיזוג אויר בע"מ, הנחשבת למוכרת ולמקצועית בתחום

לא חסרים בתי עסק שמתעסקים בתחום מערכות מיזוג האוויר התעשייתיות, אשר מציעים מוצרים שונים שנבנו בצורה חובבנית ואינם מתאימים לעסק, משלל סיבות (היקפי המזגן, חוסר יכולת אוורור מספקת לממדים גדולים ומחסור בנקודות חיבור מבוקשות בסביבת העסק וכן בין המזגן עצמו לבין אזורי מפתח). בחירה בעסק מקצועי בתחום, אשר יודע כיצד להתמודד עם בעיות שונות בהגיעו לשטח וכן מספק מערכות מיזוג אוויר ברמה גבוהה ביותר עם הנפקת אחריות, חשובה ביותר למניעת בעיות פוטנציאליות עתידיות
 

לייעוץ מקצועי חייגו 073-7822020

מערכת מיזוג אוויר תעשייתית - מילניום
חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן