מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

יועץ מיזוג אוויר

תפקידו של יועץ מיזוג אוויר הוא לסייע לכם לבחור את מערכת המיזוג הטובה ביותר לביתכם ולצרכים שלכם. כיצד הוא עושה זאת? ואילו יתרונות טמונים בשירותיו? כל זאת ועוד לפניכם.

בארץ ישראל כמעט ובלתי אפשרי לשהות במתחם סגור ומקורה ללא מיזוג אוויר בחודשי הקיץ החמים. לכן מערכות מיזוג אויר הן מוצר חובה בכל בית, משרד או עסק. היות ולכל מתחם, פרטי, עסקי ותעשייתי ישנם צרכי קירור הייחודיים לו, לא פעם נדרשת עזרה מקצועית מטעם מומחה לתחום, שיעזור לכם לבחור את המערכת שתתאים לצרכים הפרטניים שלכם כמו כפפה ובכך תספק את המענה הטוב ביותר.

מה הבדלים בין מערכות מיזוג אוויר?

ישנם סוגים שונים של מערכות מיזוג אוויר ההבדלים ביניהן באים לידי ביטוי בעוצמתן, בתפוקתן, בגודלן, בעומס אותו הן מתוכננות לשאת, בשיטת התקנתן וכיוצא בכך. כך למשל ישנו הבדל מהותי בין מערכת מיזוג אויר המתאימה לבית פרטי, לבין מערכת תעשייתית שנועדה לעמוד בעומס רב וליצור תפוקה מרבית. יועץ מיזוג האוויר הוא איש
ייעוץ מיזוג אוויר

התאמת מערכת מיזוג לצרכים אישיים

אם בעבר הטכנולוגיה בתחום מיזוג האוויר הייתה פחות מפותחת, כיום היא מאוד מתקדמת. ההשפעה של הקדמה הובילה לפתרונות מיזוג אוויר חדשניים ולפיתוחן של מערכות מיזוג אוויר מסוגים שונים. יועץ מיזוג אוויר מכיר את המערכות שקיימות, על המאפיינים שלהן, וכתוצאה מהיכרות זו יכול להתאים עבורכם את המערכת שתספק את המענה המושלם לצרכים שלכם תוך שלוקח בחשבון את גודל החלל, סוגיות כמו עומס אל מול תפוקה, עיצוב המערכת, התקנתה, איכות המערכת וכן התקציב אשר עומד לרשותכם.

אילו תפקידים נוספים יש ליועץ מומחה?

כאשר היועץ מגיע אל הבית או המשרד שלכם עליו לבחון סוגיות רבות כאשר מטרתו אחת היא: לאפשר לכם ליהנות מחיסכון מקסימלי בחשמל ואנרגיה תוך כדי השימוש במערכת המיזוג. בנוסף הוא יסייע לכם לבחור באפשרות הטובה ביותר: בניית תעלות מיזוג או התקנת מזגנים מפוצלים. כמו כן יש להבין שהתקנת המזגן דורשת את חיבור המערכת לתשתיות חשמל ומים. מתפקידו של היועץ להכין תכנון מוקדם לעבודת המיזוג תוך שמסביר לכם כיצד והיכן תוקם התשתית.

מילניום קירור ומיזוג אוויר בע"מ מעמידה לרשותכם את מיטב השירותים בתחום. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ, על מנת שנוכל להתאים לכם מערכת איכותית העונה על הצרכים שלכם בדיוק.

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן