מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

טכנאי מזגנים תעשייתיים

חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצוענות ושירות, ומעסיקה צוות טכנאים רחב המתמחה בתחזוקה, תיקון והתקנה של מזגנים תעשייתיים. אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים תעשייתיים שיסייע לכם להתגבר על התקלה בקלות ובמהירות – הגעתם למקום הנכון.

עם מי אנחנו עובדים?

חברת מילניום משרתת לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, ועובדת בצמוד עם תעשיות, מפעלים ואינספור חברות ששמחות להשתמש בשירותי ההתקנה והתיקון המהירים והאדיבים שלנו.

היתרונות שלנו – השקט שלכם!

  • מזהים ומתקנים – זיהוי התקלה במהירות, מתוך ידע מקצועי והשתלמויות קבועות
  • חוסכים לכם – חיסכון אדיר של הוצאות לכל עסק בתיקון נקודתי ותחזוק מתמיד
  • מתן ייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך – כיצד תשתמשו באופן הטוב ביותר במערכת שברשותכם להארכת חיי המזגן? כיצד תחסכו בהוצאות החשמל השונות?
  • ויסות והתאמה – מרגישים שהמזגן שברשותכם לא עומד בשאיפות שלכם ממנו? הגיע הזמן להגדיר מחדש את פעילותו! יחד נבין מה דרוש למזגן על מנת לתפקדכראוי ונפתור את התקלה במהירות

מדוע כדאי לכם לשכור את שירותינו?

העולם כפי שאנו מכירים אותו היום, תלוי באופן כמעט מוחלט בפתרונות החימום והקירור השונים. ככל שהדבר נכון לגבי מבנים פרטיים ולקוחות פרטיים הרוצים לדאוג לטמפרטורה מבוקרת בקן הפרטי שלהם, הדבר נכון שבעתיים לגבי מבנים תעשייתיים. אנו מבינים את הצורך המיידי שלכם לפתור את התקלה במהירות או להתקין מערכת מזגנים איכותית למבנה התעשייתי שברשותכם – כדי ליהנות מעבודה פוריה יותר, מטמפרטורה תקינה ומאיכות חיים שהיא ממש בגדר אלמנטרית. אנחנו מבינים שאתם סומכים עלינו – ועם כל לקוח הפונה לקבל את שירותינו, אנו אמונים על שירות אישי, אדיב ומסור, ללא פשרות, עם הדרך הפשוטה ביותר והמהירה ביותר לגרום לכך שתוכלו ליהנות מאורח חיים תקין.

אין סיבה שתסבלו מהפרשי טמפרטורות! אם אתם מעוניינים בהתקנה של מערכת מיזוג חדישה או אם נתקלתם בבעיה במערכת הקיימת – אנחנו כאן בשבילכם. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולסייע לכם ליהנות ממערכת מתקדמת ונוחה. לפרטים נוספים חייגו: 073-7815959

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן