מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

מערכת בקרה לחסכון באנרגיה – Ako advance

לחדרי קירור והקפאה, מקררים ןמקפיאים תעשייתיים יש תפקיד קריטי בתפקוד של כל מטבח גדול (כמו מטבחים מוסדיים או מסעדות), וכמובן גם במפעלים לייצור ואריזה של מזון. על חדר קירור מוטלת האחריות לשמור על המזון בצורה הטובה ביותר כדי להאריך את חיי המדף וכדי למנוע קלקול או הדבקה במזהמים שונים כמו חיידקים ועובש.
Ako advance הוא בקר מתקדם לחדרי קירור והקפאה, ובעזרת טכנולוגיה חדישה מאפשר לשלוט על המאפיינים השונים של החדר, תוך חיסכון בחשמל והתראות על תקלות בזמן אמת.

מדוע צריך מערכת בקרה לחסכון באנרגיה:

ישנן מספר סיבות ומאפיינים שהופכים את ako advance לבקר החשוב לכל מערכת קירור תעשייתית המייצר פתרונות ייחודיים ברמה עולמית וללא תחרות:
חסכון באנרגיה

בקרה מקיפה על כל הפרמטרים

כדי שחדרי הקירור וההקפאה יוכלו לשמור על המזון בצורה המיטבית, עליהם לספק סט קבוע של תנאים – בהתאם לצורך הספציפי של העסק. אחסון של תוצרת חקלאית טרייה דורשת תנאים מסוימים של טמפרטורה, לחות ואוורור, לעומת הקפאה של מוצרי מזון מהחי כגון בשר ועוף – אשר דורשים סט שונה של תנאים.
Ako advance – חיסכון בחשמל מאפשר שליטה מלאה על כל הפרמטרים הללו באופן מדויק ונקודתי, וכל שליטה על אלמנטים נוספים כגון ההתנגדות של דלת חדר הקירור. הבקר מבצע רישום שוטף של הנתונים כך שבמידת הצורך תוכלו לחזור ולבחון אותם.

 

ניהול חכם של חדרי הקירור

יתרון חשוב של הבקר Ako advance – הנו חסכון באנרגיה המגיע עד 20% מצריכת החשמל של חדרי הקירור וההקפאה, מקררים מקפיאים תעשייתיים ועשוי אף להגיע עד 30% חיסכון שאינו מצריך כל שינוי או שדרוג של המערכות הקיימות.

החיסכון המשמעותי מושג בעזרת כמה דרכים שונות-
בראש ובראשונה הבקר מאפשר שליטה מלאה על התנאים וקביעת set points עבור חדר הקירור או ההקפאה, ובכך נמנע מאמץ עודף של מערכת הקירור. הבקר מחובר אל הרכיבים השונים של מערכת הקירור והאוורור, הן על מנת לבקר את פעולתם והן על מנת לנהל אותם בצורה חכמה.הבקרה החכמה מצמצמת את צריכת האנרגיה ומאפשרת ייעול המקסימלי של מערכות הקירור.

בקר מאייד

תפעול פשוט ונוח מכל מקום

המערכת החכמה של Ako advance – מאפשרת תפעול וקבלת נתונים מרחוק מכל מחשב ונייד ללא צורך בהתקנת תוכנה או אפליקציה.. ישנה אפליקציה המיועדת למתקינים ואפליקציה נפרדת המיועדת למשתמשי הקצה, ומאפשרת לקבל דיווחים ועדכונים באופן שוטף, מידע והתראות על שינוי בקונפיגורציות של המערכת וכמובן לשלוט על הפרמטרים השונים.
אפליקציית ההתקנה הופכת את שלבי ההתקנה לפשוטים וקלים, מאחר והבקר כולל מערכות חכמות אשר לומדות את התנאים והצורך של חדר הקירור או ההקפאה הספציפיים.
אפליקציית המשתמש למעשה מאפשרת לכם לדעת בכל רגע נתון מה מצבו של חדר הקירור או ההקפאה, וכמובן לבצע שינויים בתנאי הטמפרטורה, הלחות והאוורור בכל רגע נתון, ומאפשר לכם לקבוע את ה-set point בהתאם לצורך. הדיוק הזה מאפשר לכם שליטה מלאה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר בכל מצב, ובמיוחד כאשר תכולת חדרי הקירור משתנה (למשל בעבור עסקים אשר מאחסנים תוצרת חקלאית משתנה).

 

התראות על תקלות בזמן אמת

תפעול קל ונוח של חדרי קירור והקפאה כמו גם מקררים ומקפיאים תעשייתיים, קבלת התראות לסלולר, מיילים ועוד.
התראות על תקלות. טמפרטורות חריגות במצבים של תפעול שגוי, דלת פתוחה וכדומה. ניתן להגדיר את המערכת כך שתשלח את ההתראות גם לטכנאים על מנת לקצר את זמן התגובה והמענה המקצועי לטיפול בתקלה.

לייעוץ מקצועי חייגו 073-7814968

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן