מילניום קירור מיזוג אויר בע"מ - לוגו
שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מספר מקשר הסבר

בניית חדרי קירור והקפאה

אנשי המקצוע של חברת מילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ בונים חדרי קירור מסוגים שונים לכל מטרה ובכל המידות. חדרי הקירור נבנים לפי צורכי הלקוח ובהתאמה לצרכיו העסקיים והמסחריים ומקבלים תעודת אחריות. החברה מתמחה גם בהקמת חדרי קירור למוסדות כמו בתי מלון וגופים שומרי שבת.

האמינות של מערכות הקירור שאנחנו בוחרים למענכם מבטיחה לכם שקט נפשי גם כשאינכם נמצאים בעסק בשבתות ובחגים ומבטיחה לכם שמירה נאותה על מוצרי המזון שלכם. ובכל מקרה, החברה ממשיכה ללוות את הלקוחות גם לאחר בניית חדרי הקירור בשירות תיקונים מהיר ואחראי לכל מקרה של תקלה, גם שנים אחרי הבנייה.

חדרי קירור (מקרר תעשייתי)

חדרי קירור והקפאה הם צורך קיים בעיקר במטבחים המוסדיים ובמפעלים לייצור מזון מעובד או לאריזת מזון טרי, במטרה לייצר תנאי אחסון אופטימליים לשמירה הן על איכות המזון והן על תברואת הצרכנים.

בניה של חדרי קירור היא בניה ייעודית המחייבת מקצועיות רבה, מצריכה התאמה למבנה ולתשתית והתייחסות לייעודו של החדר הנבנה, לרבות כמות המזון המיועד להיות מאוחסן בו כמו גם סוג המזון וצרכיו.

חדרי קירור המתאימים לקירור ירקות ומשמשים לא אחת תעשיות חקלאיות, באגירת היבול משלב הקטיף ועד השינוע אל הסיטונאים ורשתות השיווק, אינם זהים לחדרי הקירור המתאימים לתעשיית הבשר ו/או הדגים, או לתעשיית משק הביצים. הטמפרטורה הנדרשת לכל פריט מזון היא שונה וחשוב לא פחות מכך תנאי הלחות, החמצן ופרמטרים נוספים המשפיעים על איכות ושימור המזון.

 
חדרי קירור

יחד עם זאת, מאחר ובניה של חדרי קירור היא פעולה מורכבת ומצריכה השקעה של משאבים, חשוב ליצור חדר קירור בעל האפשרות לשליטה בטמפרטורה ובמעבר הלחות, על מנת לאפשר גמישות בשימוש ושינוי בייעוד החלל המידה ואפשרות זו תידרש.

פרמטר נוסף עליו יש לתת את הדעת בבניה של חדרי קירור והקפאה הוא נושא הבטיחות. חדרי הקירור חייבים להיות סגורים הרמטית על מנת להבטיח את תפקודם ולשמר אותן, יחד עם זאת התקן הישראלי כיום מחייב יצירת מנגנון פתיחה של הדלת מבפנים, ואינו מאפשר נעילה חיצונית, וזאת על מנת למנוע הילכדות של עובדים בחדר הקירור.

הבידוד החיצוני של חדר הקירור הוא חלק בלתי נפרד מן התכנון והביצוע, שכן מדובר בחדר הנתון לתנאי לחות גבוהים וספיחה של לחות אל הקירות. הבידוד חייב להיות מותאם, איכותי ומוקפד, הן בקירות החיצוניים והן ברצפת החלל ובתקרה.

קיימים כיום חדרי קירור והקפאה בעלי מערכת פיקוד חיצונית המאפשרת שליטה גם מרחוק בטמפרטורה ובתנאי הלחות כמו גם זיהוי תקלות דוגמת עליית טמפרטורה או השארת דלת החדר פתוחה.

מאחר ומוסדות רבים מתחייבים לשמירת השבת גם בניית חדרי קירור מותאמת להלכות שמירת השבת והכשרות, באמצעות התקנת בורר המפסיק את פעולות החשמל היזומות דוגמת הדלקת אור, עם פתיחת החדר בשבת ובמועד.

 

צריכת חשמל בחדר קירור

בנושא חדרי קירור חשוב להתייחס גם לעלויות של צריכת החשמל. מדוע? כי כל הפעלה של מכשיר חשמלי כרוכה בצריכה של חשמל. ישנם שתי נקודות שהופכות את נושא צריכת החשמל למשמעותי:

 • 1. מכשיר שצורך כמות משמעותית של אנרגיה – מכשירים שמקררים נוטים לצרוך כמויות גבוהות יחסית של חשמל. זה נכון לגבי מקררים וכן לגבי מזגנים בפעולת קירור. חשוב לציין בנוסף כי חדר קירור מצריך מנוע קירור משמעותיים ביחס ישיר לגודל החדר ולעוצמת הקור שנדרש לייצר על מנת לקרר אותו.

 • 2. שימוש תמידי – חדרי קירור צריכים להיות בפעולה מתמדת. כלומר השקעים מחוברים לחשמל ויונקים אנרגיה לכל אורך שעות היממה שבעה ימים בשבוע. ככל שהשימוש רציף ותמידי יותר כך חשוב להתייחס לנושא צריכת חשמל לחדר קירור.
 

חדרי קירור חיוניים לשמירת טמפרטורה מתאימה של מזון מבושל או גולמי, תוך שמירה על הפרדה לצורך ההיגיינה ומניעת קלקול מזון. חדרי הקירור שחברת מילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ נבנים לאחר מחשבה ותכנון מדוקדקים לפי שיקולים מקצועיים ברורים.

אנחנו משתמשים אך ורק בחלקי מערכות קירור המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום זה כדי להבטיח חדרי קירור תקינים ומעולים שיבצעו את עבודתם באמינות מרבית. ניסיוננו הממושך והיכרותנו עם מוצרי קירור אלה מאפשר לנו להבטיח שזו הדרך היחידה למנוע תקלות ובלאי מוקדם מהצפוי, חיסכון בהוצאות בגלל השבתה וקלקול שמשיתה עליכם הוצאות כבדות נוספות.

מילניום - מומחים בבניית חדרי קירור
הרמה על ידי מנוף

ארגזי חדר קירור

חדרי הקירור בנויים מארגזי קירור שטיבם נקבע על ידי עובי הדפנות שלהם. הדפנות עצמן עשויות מפאנלים שביניהם מוחדר ביציקה חומר בידוד בשם פוליאוריטן מוקצף באיכות גבוהה. חומר הבידוד מווסת את הטמפרטורה והלחות בחדר הקירור ובכך גם משפר את צריכת החשמל במידה רבה.

עובי כפול של פאנלים מבטיח שליטה טובה יותר בבידוד התרמי ולכן מוצעים לכם ארגזי קירור שדפנותיהם יכולות להיות בעובי 5 ס"מ, 8 ס"מ, 10 ס"מ ו-15 ס"מ, לנוחותכם.

ארגזי קירור - מילניום
מילניום - קירור מוגן

מערכות פיקוד ובקרה להקמת חדרי קירור

החלק המרכזי בחדרי הקירור הוא מערכות הפיקוח והבקרה שלו שנבנות הנדסית בתכנון המקצועי של המפרט. מערכות אלה אחראיות על קירור החדר בטמפרטורה המתאימה בהתאמה לצורכי הלקוח הבאים:

 • הרכב המוצרים בחדר הקירור
 • גודל המלאי ונפחו
 • מגבלות מבניות של המקום עצמו
 • מבנה תשתיות החשמל והאינסטלציה


יתרונות החברה בהקמת חדרי קירור:

 • יבואנית מורשית של מותגים מובילים מהעולם בתחום זה
 • מרכזי שירות בפריסה ארצית
 • זמינות מרבית ללקוחות גם לאחר ההתקנה
 • אחריות מלאה ושירות אדיב
 • ניסיון רב שנים במגוון מערכות קירור

לייעוץ מקצועי חייגו 073-7815959

חיפוש
חיפוש

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9374918
דילוג לתוכן