מערכות VRF

מערכות מיזוג אוויר VRF הן המערכות המתקדמות ביותר שיש בימינו ולמעשה חוסכות כסף רב למרות ההתקנה שיותר יקרה בממוצע ממערכות אחרות. אם עדיין לא התקדמתם למזגני VRF חדישים זה הזמן ללמוד כיצד הם תורמים לכל מקום בו הם מותקנים בצורה ייחודית ומתקדמת.

מה היתרונות של מערכת מיזוג אוויר VRF?

  • חסכוני- הדבר המשמעותי ביותר בהתקנת מזגן VRF הוא החיסכון העצם שניתן לחסוך באמצעותו עשרות אלפי שקלים לאורך מספר שנים. בכל הפעלה נחסכים עד 50 אחוזים מעלויות ההפעלה בזכות הפעולה היעילה של המדחס.

  • טמפרטורה אחידה- מזגן VRF הופך את האווירה לנעימה מאוד ללא קפיצות טמפרטורה וללא לחות גם בחללים גדולים מאוד. הסלון, המטבח, החדרים בבית וגם בקומה השנייה, אווירה אחידה יוצרת איכות מיזוג חדשה.
  • שחיקה מזערית- פעולתו היעילה של המדחס לא מתבטאת רק בחיסכון בעלויות ההפעלה אלא גם בתחזוקתו. המדחס נשחק פחות, הלקוחות מרוויחים מדחס לאורך שנים רבות יותר.

  • שקט- המזגן מרעיש ואי אפשר לישון איתו בלילה? מזגן VRF פועל בצורה שקטה וגם במקומות גדולים בהם יש צורך בקירור נרחב, ההפעלה לא תורגש כמעט בכלל.
  • עיצוב- במקום להתקין מזגן עצום שיכער את העיצוב, מזגן VRF מעלה את הסטנדרט גם בנוגע להשתלבות בעיצוב הקיים עם תעלות לא מורגשות לפתרונות דקורטיביים מתקדמים.

מערכות אלה נחשבות לחסכוניות מבחינת ניצול האנרגיה בבית ומנתבות בצורה מדויקת את הטמפרטורה באזורים שונים במרחב הבית.

איך מזגן VRF פועל?

כל גדולתו של מזגן VRF נובע מיתרון אחד בולט והכרחי והוא בפעילות המדחס. בעוד מדחסים אחרים במערכות מיזוג שונות פועל במרץ כדי להגיע לטמפרטורה הרצויה ולאחר מכן נח, טכנולוגיית האינוורטר של מערכות VRF דואגת שהמזגן ימשיך לפעול באופן רצוף בלי עליות משמעותיות בפעולה שלו דבר שמביא לבזבוז חשמל ניכר.

אנו במילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ מציעים לכם עוד היום להתרשם ממערכות מיזוג ואוויר VRF כדי שתתחילו לחסוך כבר ממחר! אנו מתקינים, מתחזקים, ממליצים ומסבירים על המערכת המתאימה ביותר עבורכם ואתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
הצטרפו להיות חלק מחברה מובילה-
מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה
072-3295964