מערכות קירור

 
התאמה אישית היא תנאי לאיכותן של מערכות קירור שונות. ההתאמה מבוססת על היכרות עם צרכי הלקוח ובחירת הפתרונות הרלוונטיים עבורו. לא כל חברה העוסקת בתחום הקירור יודעת לבצע התאמה מן הסוג הזה. חברות המייצרות ומתכננות פתרונות קירור נדרשות לעבוד בצורה מדויקת ולהכיר את כל צרכי הלקוח. מערכות בהתאמה אישית מציעות מגוון יתרונות עליהם אסור לוותר:

א. יעילות אנרגטית – התאמה אישית משפרת את רמת היעילות האנרגטית של פתרונות קירור. היעילות באה לידי ביטוי בחיסכון בהוצאות וגם בשמירה על איכות הסביבה. משתלם להשקיע בתכנון מוקדם והתאמה של פתרונות קירור. יעילות אנרגטית היא תנאי לקירור אפקטיבי בטווח הקצר והארוך.

ב. לוח זמנים – באמצעות התאמה אישית ניתן למצוא פתרונות קירור מהירים. התאמה מקצרת את לוח הזמנים של הפרויקט והיא מבטיחה מענה על דרישות דינאמיות. התאמה של פתרונות קירור לצרכי הלקוח מתבצעת כבר בשלב ראשוני ומוקדם של הפרויקט. היא נערכת לאחר פגישה בין נציגי החברה המבצעת לבין הלקוח ובכפוף ללוח זמנים מוגדר.

ג. מגבלות פיזיות – התאמה אישית מאפשרת מענה ומציאת פתרונות למגבלות פיזיות. ההתאמה כוללת בדיקה של האתר והשוואה בין גודל המערכות הרלוונטיות לבין המקום פנוי. חברה עם ניסיון יודעת לתכנן, לייצר ולבנות מערכות קירור בכל סדר גודל ולכל מטרה. החברה שמה דגש על תכנון וביצוע בהתאם לדרישות הלקוח בשטח.
 

אילו מערכות דורשות התאמה אישית?

 
התאמה אישית היא חלק בלתי נפרד מבניית כל פתרונות הקירור. יחד עם זאת, יש פתרונות קירור עצמאיים הנרכשים בתור מוצר מדף. בפתרונות אלו הדגש הוא על התאמה אישית לפי המפרט הטכני של המוצר והיכולות שלו. יש פתרונות קירור לתעשייה, פתרונות קירור לבעלי עסקים קטנים כגון מסעדות או בתי קפה ופתרונות קירור ללקוחות פרטיים. ההבדל בין מערכות קירור בהתאמה אישית הוא בצרכי הלקוח ובתנאים שהוא מציב.

יש הרבה דוגמאות לפתרונות קירור הדורשים התאמה אישית כבר מהרגע הראשון:

  • חדרי קירור
  • מקררים מסחריים
  • מערכות קירור לציוד ממוחשב
  • מקררי תצוגה ויחידות קירור למצרכי מזון
  • מיכלי חלב
  • מכונות קרח תעשייתיות
התאמה אישית של פתרונות קירור מאפשרת שמירה על רמת טמפרטורה ולחות בחלל. ההתאמה מבוססת על ידע תיאורטי, ניסיון מקצועי ושימוש בכלים המתאימים לאופי האתר. ההתאמה חשוב גם לצורך שילוב אמצעי בקרה בעזרתם מופעלים אמצעי ייבוש ולחלוח. במילים אחרות, המטרה של התאמת פתרונות קירור היא לא רק חיסכון בהוצאות אלא גם שיפור של האפקטיביות.

נציגי חברת מילניום מערכות קירור ומיזוג אוויר בע"מ עוסקים כבר שנים רבות בהתאמה אישית של פתרונות לצרכי הלקוח. כל אחד מאיתנו מכיר את תחום הקירור ויודע לזהות את היתרונות הייחודיים של המוצרים השונים. צרו קשר עם נציגי החברה ונוכל לעמוד לרשותכם בהקדם.