הקיץ בפתח, כמו כל שנה מתחילים להרגיש את הטמפרטורה עולה והימים הופכים לחמים יותר ויותר. בכדי לשרוד את הקיץ הישראל חשוב לוודא שיש לכם בבית מערכות מיזוג וקירור. השנה ניתן למצוא בשוק מערכות דיגיטליות ומתקדמות יותר מאי פעם. אחת המערכות המתקדמות ביותר טכנולוגית לקירור או חימום של הבית הינה מערכת VRF. מערכת VRF היא מערכת שקטה, יעילה וחשוב מכל נוחה לתפעול שיכולה להתאים לכל בית.

כל מה שרציתם לדעת על מערכת VRF

  • מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר – מערכת ה-VRF מורכבת ממספר מערכות מיזוג אשר מפוזרות ברחבי הבית ומחוברות כולן ליחידת שליטה אחת. כל מערכת מיזוג אוויר מותאמת לחלל בו היא נמצאת מבחינת גודל, מראה, תפוקה ופיזור אוויר. בשונה ממערכות אוורור פחות מתקדמות, האוויר אשר נשאב אל המערכת הוא אוויר מהחלל בו נמצאת מערכת המיזוג, כך נוצר מיזוג יעיל יותר, מהיר יותר ונעים יותר. באמצעות המערכת ניתן להפעיל כל יחידה בנפרד לפי הצורך וכן להתאים לכל יחידה את הטמפרטורה הרצויה.

  • שליטה מלאה במערכת - מערכת VRF הינה מערכת חכמה ודיגיטלית, כל מערכות המיזוג בבית למעשה מחוברת למערכת בקרה אחת. באמצעות מערכת הבקרה המתקדמת ניתן לשלוט באופן מלא על פעולות המזגנים בבית. ניתן לבחור תוכנית פעולה יומית למזגנים וכן להתאים לכל מזגן בנפרד את הטמפרטורה הרצויה. במערכות מתקדמות ניתן אפילו לשלוט במזגן באמצעות האינטרנט וכך להנות ממיזוג חכם בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

  • מערכת חסכונית באנרגיה – מערכת VRF היא מערכת חסכונית באנרגיה, באמצעות טכנולוגייה ייחודית ניתן לייעל את עבודת המיזוג וכך לשמור על נצילות גבוהה בתפוקה מזערית. באמצעות מדחסי אינוורטר חכמים וכלים דיגיטלים מתקדמים ניתן להשיג מיזוג אוויר אידיאלי ולשמור על חסכון באנרגיה ובחשמל.

  • התקנה מודולרית של המערכת – במערכת VRF ניתן לחבר מספר יחידות פנים, מכול סוג שתרצו, ליחידה חיצונית אחת. המערכות הפנימיות מחוברות למערכת החיצונית באמצעות צינורות נחושת דקים, המערכת מאפשרת את ההתקנה בלי צורך בהנמכה של תקרות או הכנה נוספת. באמצעות התקנה המודולרית ניתן בעת תקלה להוציא בידיוק את הרכיב התקול ולהחליפו בקלות רבה, מבלי צורך לפרק את כל המערכת ולהשבית את מזגני הבית.

הקיץ אתם הולכים להנות ממיזוג ברמה הגבוה ביותר

אם אתם רוצים להנות ממיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית שתוכל לספק לכם מערכת VRF חדשה ואיכותית. אחת החברות המובילות בישראל להתקנת מערכות VRF הינה חברת מילניום קירור מיזוג אוויר. לחברת מילניון קירור מיזוג אוויר יש שנים של ניסיון בתחום, החברה יכולה לספק ללקחותיה התקנה של כל מערכת ה-VRF. מערכת VRF הינה המערכת המתקדמת ביותר בשוק בתחום זה, באמצעות מערכת דיגיטלית למיזוג אוויר תוכלו להנות מקיץ נעים וקריר בצריכת אנרגיה נמוכה מתמיד.
הצטרפו להיות חלק מחברה מובילה-
מילניום מיזוג אוויר
גבעת השלושה
072-3295964