חדרי קירור תעשייתיים

 

פתרונות קירור מתקדמים

 
תעשיות רבות בניהן תעשיית התרופות, תעשיית החקלאות, בתי חולים ומתחמי בריאות פרטיים, תעשיית המזון במפעלי מזון ומתחמי אירוח והסעדה, התעשיות הצבאיות ואחרות זקוקות לפתרונות קירור מאסיביים המתבטאים הן בגודל החלל הנדרש והן בעוצמת הקירור המתאפשרת, הטכנולוגיה והשליטה בו.

הקמה של חדרי קירור תעשייתיים היא הפתרון האופטימאלי עבור תעשיות אלה, שכן בניגוד לרכישת מכשירי קירור שונים מדובר בפתרון הנולד בהתאמה אישית בעבור הארגון והצורך, תוך ניצול מיטבי של המקום, והתאמה מלאה של הטמפרטורה, מערך הבטיחות ובקרת השליטה לארגון ולצרכיו.

חדרי קירור תעשייתיים למעשה מהווים חלל קירור מובנה, העובד על אנרגיה חשמלית ומספק פתרון קירור עוצמתי המותאם לתעשייה, ושונה בתכלית השינוי מצרכי הקירור לשימוש פרטי. חדר קירור כזה עובד באמצעות מנוע חשמלי בהספק גבוה, וחשובה התקנתו הן ברמת איכות החיים במבנה והן ברמה בטיחותית. מנוע של חדרי קירור תעשייתיים פולט חום ומייצר רעש בדציבלים שונים. חשוב לוודא כי עצמת הדציבלים עומדת בתקן הנדרש לסביבה (על פי מיקומה, מדובר בעוצמה משתנה על פי הגדרת הסביבה כסביבת מגורים או סביבה תעשייתית), ובכל מקרה יש להתקין את המנוע מחוץ לחלל המבנה כאשר החום והרעש שהוא פולט יפנו כלפי חוץ.

עובי הקירות ואיכות הפולימרים המבודדים אותם חשובים מאוד לאיכות החדר, עמידותו ועוצמתו, וכן משפיעים על צריכת החשמל אשר תידרש בהמשך לתפעול ותחזוקה של החדר. חשוב לעבוד עם חברה מקצועית המנוסה ומספקת חדרי קירור תעשייתיים ואחרים למטרות שונות, ומלווה את התהליך בבחינת צרכי הלקוח וייעוץ מקצועי להתאמת פתרון מעולה ומותאם.

חשוב לוודא כי מדובר בחברה יציבה אשר בנוסף להתקנת החדר מספקת גם שירותי תחזוקה ותיקונים, בעלת יכולת תגובה מהירה לתקלות (מטבע הדברים תקלה בחדר הקירור אינה יכולה להמתין שלושה ימי עסקים להגעת טכנאי).

חשוב לוודא כי החדר עומד בכל דרישות התקינה ומספק מענה בטיחותי מלא, מתוכנן מיוצר ומותקן על ידי מהנדסי קירור, חשמלאים וטכנאים מוסמכים בלבד, לקבלת חדר קירור איכותי, עמיד ובטוח לשימוש לאורך שנים ארוכות.