בניית חדרי קירור

 
אנשי המקצוע של חברת מילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ בונים חדרי קירור מסוגים שונים לכל מטרה ובכל המידות. חדרי הקירור נבנים לפי צורכי הלקוח ובהתאמה לצרכיו העסקיים והמסחריים ומקבלים תעודת אחריות. החברה מתמחה גם בהקמת חדרי קירור למוסדות כמו בתי מלון וגופים שומרי שבת.

האמינות של מערכות הקירור שאנחנו בוחרים למענכם מבטיחה לכם שקט נפשי גם כשאינכם נמצאים בעסק בשבתות ובחגים ומבטיחה לכם שמירה נאותה על מוצרי המזון שלכם. ובכל מקרה, החברה ממשיכה ללוות את הלקוחות גם לאחר בניית חדרי הקירור בשירות תיקונים מהיר ואחראי לכל מקרה של תקלה, גם שנים אחרי הבנייה.
 
הרמה על ידי מנוף
 

בניית חדרי קירור והקפאה

 
חדרי קירור חיוניים לשמירת טמפרטורה מתאימה של מזון מבושל או גולמי, תוך שמירה על הפרדה לצורך ההיגיינה ומניעת קלקול מזון. חדרי הקירור שחברת מילניום קירור מיזוג אוויר בע"מ נבנים לאחר מחשבה ותכנון מדוקדקים לפי שיקולים מקצועיים ברורים.

אנחנו משתמשים אך ורק בחלקי מערכות קירור המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום זה כדי להבטיח חדרי קירור תקינים ומעולים שיבצעו את עבודתם באמינות מרבית. ניסיוננו הממושך והיכרותנו עם מוצרי קירור אלה מאפשר לנו להבטיח שזו הדרך היחידה למנוע תקלות ובלאי מוקדם מהצפוי, חיסכון בהוצאות בגלל השבתה וקלקול שמשיתה עליכם הוצאות כבדות נוספות.
 
מילניום - מומחים בבניית חדרי קירור
 
 

ארגזי חדר קירור

 
חדרי הקירור בנויים מארגזי קירור שטיבם נקבע על ידי עובי הדפנות שלהם. הדפנות עצמן עשויות מפאנלים שביניהם מוחדר ביציקה חומר בידוד בשם פוליאוריטן מוקצף באיכות גבוהה. חומר הבידוד מווסת את הטמפרטורה והלחות בחדר הקירור ובכך גם משפר את צריכת החשמל במידה רבה.

עובי כפול של פאנלים מבטיח שליטה טובה יותר בבידוד התרמי ולכן מוצעים לכם ארגזי קירור שדפנותיהם יכולות להיות בעובי 5 ס"מ, 8 ס"מ, 10 ס"מ ו-15 ס"מ, לנוחותכם.
 
ארגזי קירור - מילניום
 

דלתות חדרי קירור

 
רצפת חדר הקירור חייבת להיות מבודדת כדי למנוע התפתחות לחות ולשמור על טמפרטורה בלי פליטת חום. דלתות חדרי הקירור והרצפה שלו חיוניות לשמירת הקור והלחות של חדרי הקירור בצורה אופטימלית, ולכן אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי בידוד מעולים להבטחת הבידוד המוחלט.

כמו כן, מכיוון שאנו חושבים על הנוחות והבטיחות שלכם בעבודה ולכן דלתות חדרי הקירור ייבנו עם מנגנוני פתיחה וסגירה הרמטית גם מתוך החדר עצמו, בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר של משרד העבודה. כמו כן, יותקנו צירי פתיחה טרומיים להרמת הדלת , כך ששחיקת הגומי בתחתיתה תואט.
 
מילניום - קירור מוגן
 

מערכות פיקוד ובקרה להקמת חדרי קירור

 
החלק המרכזי בחדרי הקירור הוא מערכות הפיקוח והבקרה שלו שנבנות הנדסית בתכנון המקצועי של המפרט. מערכות אלה אחראיות על קירור החדר בטמפרטורה המתאימה בהתאמה לצורכי הלקוח הבאים:

  • הרכב המוצרים בחדר הקירור
  • גודל המלאי ונפחו
  • מגבלות מבניות של המקום עצמו
  • מבנה תשתיות החשמל והאינסטלציה

יתרונות החברה בהקמת חדרי קירור:

  • יבואנית מורשית של מותגים מובילים מהעולם בתחום זה
  • מרכזי שירות בפריסה ארצית
  • זמינות מרבית ללקוחות גם לאחר ההתקנה
  • אחריות מלאה ושירות אדיב
  • ניסיון רב שנים במגוון מערכות קירור